Kuidas muuta lendamine imelihtsaks

Võta kingad jalast. Võta vöö, jope ja käekell ära. Võta oma sülearvuti pagasist välja ja tühjenda taskud… Lennujaama turvakontroll on tülikas. Ja nüüd, kui sul on stoom, võib see olla keerulisem kui enne. Kuid on mõned nipid, mis tagavad hõlpsa läbipääsu turvakontrollist. Need vahendid ja sammud võivad aidata muuta lennukogemuse vähem stressirohkeks:

lendamine

Reisidokumendid

Enne reisile minemist, kontrolli üle, mis reisidokumendid on sihtkohta jõudmiseks vajalikud.

 

tarvikud

Lõigatavad stoomikotid

Kui kasutate lõigatavaid stoomikotte, mida on vaja enne lõigata, siis on soovitatav need kodus eelnevalt valmis seada. Kui lennukis või reisi ajal tuleb kotti vahetada, on need kohe kasutamiseks valmis.

 

tarvikud

Paki lisatarvikuid

Ole kõigeks valmis, pakkides oma käsipagasisse ja ära antavasse pagasisse lisatarvikuid. Paki väikesesse kotti või käekotti igaks juhuks üks tagavara tarvik kõikidest asjadest, mida võid vajada. Siis saad nad lihtsasti kätte lennujaamas või lennukis, ilma et peaksid tervet pagasit läbi kaevama. Pealegi on lennukitualetid pisikesed, nii et sa ei taha seljakotti või kohvrit endaga kaasa vedada.

prillid

Tutvuge sihtkoha ilmaprognoosiga

Soojad ilmad võivad mõjutada stoomitoote kinnitumist nahale, nõrgendades stoomikoti/alusplaadi ja naha vahelist nakkumist. Ole teadlik sihtkoha ilmastikuoludest ja valmistu vastavalt sellele.

 

“Taevas on piiriks vaid neile, kes ei karda lennata!”

 

– Bob Bello, sci-fi kirjanik